Szybkie linki

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail

 

Numer pokoju

Rodzaj załatwianej sprawy

Imię i nazwisko pracownika

Kontakt

nr wewnętrzny

e-mail

CENTRUM AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ

9a

Z-ca Kierownika CAZ

Grażyna Frąckiewicz

w. 276

gfrackiewicz@pupplonsk.org.pl

Sala

Doradca klienta- potwierdzanie gotowości do podjęcia pracy, przedstawianie ofert pracy, profilowanie, przygotowywanie IPD

Dariusz Grzelak

w. 277

dgrzelak@pupplonsk.org.pl

Krystyna Rutkowska

w. 277

krutkowska@pupplonsk.org.pl

Aneta Fibrand

w.277

afibrand@pupplonsk.org.pl

Donata Kocięda

w. 277

dkocieda@pupplonsk.org.pl

Anna Markowska

w. 277

amarkowska@pupplonsk.org.pl

 

 

10

Doradca klienta – potwierdzanie gotowości do podjęcia pracy, profilowanie, przygotowywanie IPD

Marzena Ziółkowska

w. 278

mziolkowska@pupplonsk.org.pl

 

Doradca klienta – pośrednictwo pracy niesubsydiowanej, giełdy pracy, oferty pracy, profilowanie, przygotowywanie IPD

Sylwia Bogucka

w. 274

sbogucka@pupplonsk.org.pl

 

Doradca klienta – pośrednictwo pracy niesubsydiowanej, giełdy pracy, oferty pracy, profilowanie, przygotowywanie IPD

Ewa Bandurska

w. 278

ebandurska@pupplonsk.org.pl

8

Doradca klienta – pośrednictwo pracy niesubsydiowanej, giełdy pracy, oferty pracy, profilowanie, przygotowywanie IPD

Agnieszka Brzózka

w. 270

abrzozka@pupplonsk.org.pl

8

Doradca klienta – pośrednictwo pracy niesubsydiowanej, giełdy pracy, oferty pracy, profilowanie, przygotowywanie IPD

Maria Sobolewska-Dobrowolska

w. 270

mdobrowolska@pupplonsk.org.pl

17

Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

Marlena Kruszewska

w. 266

dotacje@pupplonsk.org.pl

17

Doposażenia stanowisk pracy

Ewa Bartosiewicz

w. 266

ebartosiewicz@pupplonsk.org.pl

17

Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

Małgorzata Oryl

w. 266

moryl@pupplonsk.org.pl

9

Dojazdy do pracy, staże

Iwona Koniec

w. 275

ikoniec@pupplonsk.org.pl

9

Staże, bony stażowe

Magdalena Koper

w. 275

staze@pupplonsk.org.pl

9

Prace interwencyjne, bony zatrudnieniowe

Michał Węgier

w. 275

interwencje@pupplonsk.org.pl

9a

Roboty publiczne, prace społecznie użyteczne

Edyta Grodkiewicz

w. 276

egrodkiewicz@pupplonsk.org.pl

9a

Programy rynku pracy

Aneta Pomoryn

w. 276

aktywneformy@pupplonsk.org.pl

5

Rejestracja oświadczeń dla cudzoziemców

Magdalena Kędzik

w. 272

mkedzik@pupplonsk.org.pl

19

Szkolenia, bony szkoleniowe, KFS

Renata Braun

w. 251

szkolenia@pupplonsk.org.pl

rbraun@pupplonsk.org.pl

18

Kierwonik CAZ

Ofery pracy

Monika Prządak

Aleksandra Pomoryn

w. 252

mgajewska@pupplonsk.org.pl

awojtylak@pupplonsk.org.pl

WYDZIAŁ EWIDENCJI ŚWIADCZEŃ I INFORMACJI

12

Kierownik Wydziału

Jolanta Fonderska

w. 271

jfonderska@pupplonsk.org.pl

7

Rejestracja bezrobotnych i poszukujących pracy

Agnieszka Drzewiecka

w.250

adrzewiecka@pupplonsk.org.pl

6

Grażyna Dąbrowska

w. 264

gdabrowska@pupplonsk.org.pl

7

Hanna Bombała

w. 250

hbombala@pupplonsk.org.pl

12 Rejestracja elektroniczna, prowadzenie spraw dotyczących bezrobotnych i poszukujących pracy Anna Żebrowska

w.271

rejestracja@pupplonsk.org.pl

6

Obsługa bezrobotnych bez prawa do zasiłku (kobiety)

Jolanta Załęcka

w. 264

jzalecka@pupplonsk.org.pl

3

Obsługa bezrobotnych bez prawa do zasiłku (mężczyźni)

Ewa Przyborowska

w. 257

eprzyborowska@pupplonsk.org.pl

3

Wydawanie zaświadczeń

Krystyna Ciska

w. 257

kciska@pupplonsk.org.pl

4

Obsługa bezrobotnych z prawem do zasiłku

Teresa Piątkiewicz

w. 258

tpiatkiewicz@pupplonsk.org.pl

4

Magdalena Szcześniak

w. 258

mszczesniak@pupplonsk.org.pl

WYDZIAŁ FINANSOWO - KSIĘGOWY

16

Z-ca Głównego księgowego, budżet

Marcin Uniewski

w. 268

muniewski@pupplonsk.org.pl

16

Obsługa finansowo - księgowa

Mirosława Kucińska

w. 267

mkucinska@pupplonsk.org.pl

14

Obsługa finansowo - księgowa

Katarzyna Tuwalska

w. 255

ktuwalska@pupplonsk.org.pl

Obsługa finansowo - księgowa

Edyta Jankiewicz

w. 255

ejankiewicz@pupplonsk.org.pl

WYDZIAŁ ORGANIZACYJNO - ADMINISTRACYJNY

11

Kierownik Wydziału

Łukasz Brzostek

w. 261

organizacyjny@pupplonsk.org.pl

11

Kadry

Iwona Draganiak

w. 261

kadry@pupplonsk.org.pl

1

Opracowania i analizy statystyczne, informatyk

Piotr Pokrzywnicki

w. 256

pp@pupplonsk.org.pl

15

Sekretariat/kancelaria

Justyna Szpakiewicz

w.201

jszpakiewicz@pupplonsk.org.pl

Eliza Figacińska

w. 201

sekretariat@pupplonsk.org.pl

13

Obsługa organizacyjna, archiwum zakładowe

Katarzyna Kłys

w.262

kklys@pupplonsk.org.pl

Marzanna Gzylewska

w. 262

mgzylewska@pupplonsk.org.pl

ZAMIEJSCOWE STANOWISKA PRACY W RACIĄŻU

 

Doradca klienta- potwierdzanie gotowości do podjęcia pracy, przedstawianie ofert pracy, profilowanie, przygotowywanie IPD

Marzanna Kubińska

tel. 23 679-27-73

mkubinska@pupplonsk.org.pl

Izabela Leśniewska

tel. 23 679-27-73

wapora@praca.gov.pl

   

 

ZAMIEJSCOWE STANOWISKO PRACY W CZERWIŃSKU

 

Rejestrowanie i wydawanie zaświadczeń o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcom

Ewelina Rosa

tel. 24 277-49-48

erosa@pupplonsk.org.pl

 

drukujdrukuj

  • opublikował: Piotr Pokrzywnicki
    data publikacji: 2013-05-23 15:29
  • zmodyfikował: Piotr Pokrzywnicki
    ostatnia modyfikacja: 2017-05-04 10:39

[drukuj całą stronę]drukuj całą stronę

Adres

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

09-100 Płońsk ul.Wolności 12

NIP 567-104-77-35 / REGON 130433310
 

Kontakt

Dane kontaktowe

tel/fax: (23) 662 37 56,

              (23) 662 78 01,

              (23) 662 48 94

e-mail: wapo@praca.gov.pl

strona: plonsk.praca.gov.pl

 

Wieloosobowe Zamiejscowe Stanowisko Pracy w Raciążu ul. 11 Listopada 20

e-mail: wapora@praca.gov.pl

tel/fax: 23 679 27 73

 

Punkt rejestracji oświadczeń dot. zatrudnienia cudzoziemców w Czerwińsku nad Wisłą

(Urząd Gminy  w Czerwińsku)

tel/fax: 24 277 49 48

Godziny

Godziny urzędowania

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

poniedziałek-piątek 8.00-16.00

Godziny przyjmowania interesantów 8.00-14.00

 

Wieloosobowe Zamiejscowe Stanowisko Pracy w Raciążu

poniedziałek-piątek 7.30-15.30

Godziny przyjmowania interesantów 8.00-14.00

 

Punkt rejestracji oświadczeń dot. zatrudnienia cudzoziemców w Czerwińsku nad Wisłą

poniedziałek-piątek 08.00-16.00

Godziny przyjmowania interesantów 8.00-14.00

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.