Biuletyn Informacji Publicznej
Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • Rządowe Centrum Legislacji
  • Publiczne Służby Zatrudnienia
  • Monitor Polski
  • ePUAP
  • Dziennik Ustaw
  • Związek Powiatów Polskich
  • Elektroniczna Skrzynka Podawcza

Przejdź do: plonsk.praca.gov.pl

Treść strony

Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail

 

Numer pokoju

Rodzaj załatwianej sprawy

Imię i nazwisko pracownika

Kontakt

nr wewnętrzny

e-mail

CENTRUM AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ

9a

p.o. Z-ca Kierownika CAZ

Edyta Grodkiewicz

w. 276

egrodkiewicz@pupplonsk.org.pl

Sala

Doradca klienta- potwierdzanie gotowości do podjęcia pracy, przedstawianie ofert pracy, profilowanie, przygotowywanie IPD

Dariusz Grzelak

w. 277

dgrzelak@pupplonsk.org.pl

Maria Sobolewska-Dobrowolska

w. 277

mdobrowolska@pupplonsk.org.pl

Agnieszka Brzózka

w.277

abrzozka@pupplonsk.org.pl

Donata Kocięda

w. 277

dkocieda@pupplonsk.org.pl

 

 

 

 

9

Doradca klienta – poradnictwo zawodowe potwierdzanie gotowości do podjęcia pracy, profilowanie, przygotowywanie IPD

Marzena Ziółkowska

w. 275

mziolkowska@pupplonsk.org.pl

17

Doradca klienta – poradnictwo zawodowe pośrednictwo pracy niesubsydiowanej, giełdy pracy, oferty pracy, profilowanie, przygotowywanie IPD

Sylwia Bogucka

w. 275

sbogucka@pupplonsk.org.pl

9

Doradca klienta – pośrednictwo pracy niesubsydiowanej, giełdy pracy, oferty pracy, profilowanie, przygotowywanie IPD

Ewa Bandurska

w. 275

ebandurska@pupplonsk.org.pl

9

Doradca klienta – poradnictwo zawodowe pośrednictwo pracy niesubsydiowanej, giełdy pracy, oferty pracy, profilowanie, przygotowywanie IPD

Aneta Fibrand

w. 275

afibrand@pupplonsk.org.pl

17

Jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej

Marlena Kruszewska

w. 266

dotacje@pupplonsk.org.pl

18

Doposażenia stanowisk pracy

Ewa Bartosiewicz

w. 266

ebartosiewicz@pupplonsk.org.pl

17 Doposażenia stanowisk pracy Anna Markowska

w.266

amarkowska@pupplonsk.org.pl

10

Dojazdy do pracy, staże

Iwona Koniec

w. 278

ikoniec@pupplonsk.org.pl

10

Staże, bony stażowe

Magdalena Koper

w. 278

staze@pupplonsk.org.pl

9a

Prace interwencyjne, roboty publiczne, prace społecznie użyteczne

Michał Węgier

w. 276

interwencje@pupplonsk.org.pl

       

5

Programy rynku pracy, bony na zasiedlenie

Aneta Pomoryn

w. 272

aktywneformy@pupplonsk.org.pl

5

Programy EFS

Renata Buczyłko

w. 272

rbuczylko@pupplonsk.org.pl

18

Kierownik CAZ

Monika Prządak

mgajewska@pupplonsk.org.pl

w.254

19

EURES

Ofery pracy

Aleksandra Pomoryn

 

awojtylak@pupplonsk.org.pl

w.251

19 Szkolenia Małgorzata Turowiecka

w.251

mturowiecka@pupplonsk.org.pl

WYDZIAŁ EWIDENCJI ŚWIADCZEŃ I INFORMACJI

12

Kierownik Wydziału

Jolanta Fonderska

w. 271

jfonderska@pupplonsk.org.pl

7

Rejestracja bezrobotnych i poszukujących pracy

Agnieszka Drzewiecka

w.250

adrzewiecka@pupplonsk.org.pl

6

Grażyna Dąbrowska

w. 264

gdabrowska@pupplonsk.org.pl

7

Paulina Dobrowolska

w.250

pdobrowolska@pupplonsk.org.pl

12 Rejestracja elektroniczna, prowadzenie spraw dotyczących bezrobotnych i poszukujących pracy Anna Żebrowska

w.271

rejestracja@pupplonsk.org.pl

6

Obsługa bezrobotnych bez prawa do zasiłku (kobiety)

Jolanta Załęcka

w. 264

jzalecka@pupplonsk.org.pl

3

Obsługa bezrobotnych bez prawa do zasiłku (mężczyźni)

Ewa Przyborowska

w. 257

eprzyborowska@pupplonsk.org.pl

 

 

 

 

4

Obsługa bezrobotnych z prawem do zasiłku

Teresa Piątkiewicz

w. 258

tpiatkiewicz@pupplonsk.org.pl

4

 

 

WYDZIAŁ FINANSOWO - KSIĘGOWY

16

Z-ca Głównego księgowego, budżet

Marcin Uniewski

w. 268

muniewski@pupplonsk.org.pl

16

Obsługa finansowo - księgowa

Mirosława Kucińska

w. 267

mkucinska@pupplonsk.org.pl

14

Obsługa finansowo - księgowa

Katarzyna Tuwalska

w. 255

ktuwalska@pupplonsk.org.pl

Obsługa finansowo - księgowa

Edyta Jankiewicz

w. 255

ejankiewicz@pupplonsk.org.pl

WYDZIAŁ ORGANIZACYJNO - ADMINISTRACYJNY

   

 

 

11

Kadry

Iwona Draganiak

w. 261

kadry@pupplonsk.org.pl

1

Opracowania i analizy statystyczne, informatyk

Piotr Pokrzywnicki

w. 256

pp@pupplonsk.org.pl

15

Sekretariat/kancelaria

Anita Wudarska

w.201

awudarska@pupplonsk.org.pl

Daria Łukasiewicz

w. 201

sekretariat@pupplonsk.org.pl

13

IOD ,Obsługa organizacyjna, archiwum zakładowe

Eliza Figacińska

w.262

iod@pupplonsk.org.pl

Marzanna Gzylewska

w. 262

mgzylewska@pupplonsk.org.pl

ZAMIEJSCOWE STANOWISKA PRACY W RACIĄŻU

 

Doradca klienta- potwierdzanie gotowości do podjęcia pracy, przedstawianie ofert pracy, profilowanie, przygotowywanie IPD

Marzanna Kubińska

tel. 23 679-27-73

mkubinska@pupplonsk.org.pl

Izabela Leśniewska

tel. 23 679-27-73

wapora@praca.gov.pl

   

 

ZAMIEJSCOWE STANOWISKO PRACY W CZERWIŃSKU

 

Przyjmowanie wniosków

Ewelina Rosa

tel. 24 277-49-48

erosa@pupplonsk.org.pl

Wydział Zatrudniania Cudzoziemców
  Kierownik WZC Renata Braun

w.273

rbraun@pupplonsk.org.pl

  Przyjmowanie wniosków, wydawanie decyzji, obsługa klienta Małgorzata Oryl

w.273

moryl@pupplonsk.org.pl

  Przyjmowanie wniosków, wydawanie decyzji, obsługa klienta Krystyna Rutkowska

w.273

krutkowska@pupplonsk.org.pl

  Przyjmowanie wniosków, wydawanie decyzji, obsługa klienta Magdalena Kędzik

w.273

mkedzik@pupplonsk.org.pl

 

drukuj (Wykaz numerów telefonów i adresów e-mail)

Metryka

  • opublikował: Piotr Pokrzywnicki
    data publikacji: 2013-05-23 15:29
  • zmodyfikował: Administrator Systemu
    ostatnia modyfikacja: 2020-05-20 10:10

drukuj całą stronę

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 13897
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2020-05-20 10:10